Jei šuo būtų tavo mokytojas, iš jo galėtum išmokti šių dalykų:
Kai tau brangūs žmonės grįžta namo, visuomet bėk jų pasitikti.
Niekada nepraleisk progos pabėgioti.
Pajausk gaivaus oro ir vėjo dvelksmą veide.
Ugdyk nuolankumą.
Pranešk kitiems, kai jie įžengia į tavo teritoriją.
Mėgaukis pogulio miegu ir atsibudęs visuomet pasirąžyk.
Išdykauk ir žaisk kasdien.
Reikalauk dėmesio iš kitų.
Nesikandžiok, bet urgzti galima.
Šiltą vasaros dieną pagulėk žolėje.
Karštomis dienomis gerk daug vandens ir gulėk medžio pavėsyje.
Kai džiaugiesi šok ir judink visą savo kūną.

Pirmaisiais gyvenimo mėnesiais augintinis įgauna didžiąją dalį patirties, tame tarpe ir neigiamos. Vėliau visa tai atsiliepia tolimesniam harmoningam augintinio vystymuisi. Dresūros centre Jūsų augintinis gaus pirmąsias dresūros pamokas.  Mes suteiksime profesionalią konsultaciją šuniuko priežiūros, auginimo, auklėjimo klausimais. Pirmieji mėnesiai itin reikšmingi, todėl labai svarbu stiprinti šuniuko ir šeimininko socialinius ryšius.

Auklėjimas prasideda jau nuo to momento, kai šunį parsinešame į namus:mokymas tinkamoje vietoje atlikti visus gamtinius reikalus, negraužti baldų, nesikandžioti, nešokinėti ant žmonių, drausmingai elgtis su kitais šunimis, bei žmonėmis.

Paklusnumo dresūros pradmenys:pratinimas prie antkaklio, bei pavadėlio, susipažinimas su pirmosiomis komandomis ir t.t. Programa šunims nuo 6 iki 12 mėn. Bendrojo paklusnumo komandų mokymas:komandos kaip ,,Greta” , ,,Tūpk”,  ,,Sėdėk”, ,,Gulėk”, ,,Ateik”,  ,,Pas mane”, ,,Stovėk”.

Visos komandos privalo būti atliekamos iš pirmo karto. Specialusis kursas – tai dresūros kursas, skirtas specialiai apmokyti šunį ir asmenį apsaugai, apsaugoti teritoriją ar automobilį, sulaikyti įsibrovėlį, apsaugoti šeimininką ar jo šeimos narius nuo užpuolimo bei jo turtą ir pan.:

Individuali dresūra bei individualūs užsiėmimai – produktyviausias ir greičiausias šunų mokymo būdas. Tai akademinė valanda tik su Jumis ir Jūsų šunimi:pagal iš anksto suderintą grafiką Jūs atvykstate į mūsų dresūros centro aikštelę. Darbo eiga:dresuotojas dirba su Jūsų šunimi,  o Jūs viską stebite (vėliau stojate į dresuotojo vietą), tuomet savo augintinį dresuojate Jūs pats, dresuotojas stebi ir moko šeimininką.
Dresūra grupėje:Dirbame su nedidelėmis 4 – 6 šunų grupėmis, tad visi puikiai susigyvena ir gauna pakankamai dėmesio. Į grupę kviečiami šunys, kurie sėkmingai praėjo individualios dresūros pradinį etapą arba jau turi reikiamus įgūdžius. Darbas grupėse dar įdomus tuo, kad šunys ir jų šeimininkai įgauna naujos patirties, naujų pažinčių, o taip pat – tai puiki laisvalaikio praleidimo forma su šunimi.

Šunų dresūra + Viešbutis:Tai puiki dresūros forma žmonėms, kurie negali dalyvauti individualiuose užsiėmimuose, neturi laiko dresuoti šunų grupėse ar šiaip yra užimti žmonės. Šio būdo privalumas yra tas, kad dresuotojas trumpam tampa šuns šeimininku ir mokytoju (jis šunį maitina, šukuoja, vedžioja, treniruoja, žaidžia). Praleisdami kartu daugiau laiko jie pajunta vienas kitam prieraišumą ir pasitikėjimą, o tai neatsiejama sėkmingos dresūros dalis. Po ,,mokslų”, dresūros instruktorius pademonstruoja, ką išmoko šuo, supažindina šeimininką su tolesniu jo valdymu, aptaria iškilusius klausimus.