Laikinosios GLOBOS ir DRESŪROS CENTRAS “Uodeginčius” savo klientams duris atvėrė 2014m. lapkričio mėnesio 11 dieną.
Laikantis visų ES gyvūnų laikymo ir priežiūros reikalavimų, priimantis svečius ne tik iš  Lietuvos, bet ir iš Europos sąjungos, bei iš Rusijos šalių
Modernus šiuolaikiškai įrengtas 600 m² – 40 kambarių turintis gyvūnų gerovės ir gyvenimo priežiūros centras. Atitinkantis visus veterinarijos ir higienos reikalavimus viešbutis “UODEGINČIUS” siūlo savo klientams atskirus kambarius po 6 m² su išėjimu į 30 m² lauko terasą. Esant poreikiui yra galimybė voljerų plotą padidinti. Šunys šeriami klientų atsivežtu pašaru arba pagal susitarimą maistu rūpinasi centras.

Žiemą viešbutis šildomas infraraudonųjų spindulių šildytuvais, kurie užtikrina vienodą temperatūrą visame patalpos aukštyje. Šių spindulių diapazonas yra artimas saulės spinduliavimui ir kompensuoja vitamino D trūkumą žiemos metu. Infraraudonieji spinduliai  sušildo ne orą, o paviršius esančius patalpoje, dėl to pakanka mažesnės temperatūros, kad gyvūnas jaustųsi komfortabiliai, o išleidžiant gyvūną į lauką mažėja rizika jam peršalti.

Oro atšviežinimui įrengta rekuperacinė sistema, patalpose įrengti stoglangiai, kad gyvūnai gautų kuo daugiau natūralios saulės šviesos. Lauke įrengta išsibėgiojimo ir dresavimo aikštelės. Administracinėse patalpose įrengtos patalpos šunų kirpyklai bei veterinaro kabinetas.